Jesteś tutaj: CZYTELNIA> N

Nadwaga i otyłość

Nadwaga i otyłość to powszechny problem zdrowotny społeczeństwa XXI wieku. W populacjach, gdzie nie występują braki (...)

Nawadnianie organizmu

Woda jest niezbędnym składnikiem do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Czy zastanawialiśmy się kiedyś (...)

Nawilżanie skóry

DERMOKONSULTANTKA RADZI       Skóra jest największym narządem naszego ciała, pokrywa oraz osłania (...)

Nie dać się przeziębieniu i grypie

Schorzenia układu oddechowego są w naszym kraju narastającym problemem medycznym. Od wielu lat obserwuje się rosnącą falę zachorowań (...)

Nie dajmy się cellulitowi

Lato coraz bliżej. Ciepło zmusza nas do pokazania ciała. Sięgamy po krótkie sukienki i co widzimy? Pomarańczowa skórka. Brzmi (...)

Nie taka etykieta straszna, czyli co powinniśmy wiedzieć o kupowanych produktach spożywczych

Dietetyk radzi     Głównym źródłem informacji o produkcie spożywczym jest dołączona do niego etykieta. Etykiety (...)

Strona: 1 2 3