Jesteś tu: Strona główna › Czytelnia

Szukaj:

CZYTELNIA> NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Szukaj artykułu:

Zapraszamy Państwa do przeczytania artykułów, które zostały zamieszczone w dotychczasowych wydaniach
„Informatora o Programie Zyskaj Zdrowie i lekach bez recepty”.
Aby wyszukać artykuł na wybrany temat, prosimy skorzystać z wyszukiwarki lub z indeksu alfabetycznego.

ABCĆDEFGHIJKLMNOPRSŚTUWZŻ

Najnowsze artykuły

Jesteś tutaj: CZYTELNIA> NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Pomidory na "letnie dzionki"

Pochodzenie Pomidor należy do rodzaju psianka (Solanum), do sekcji obejmującej grupę gatunków wyodrębnianych dawniej jako rodzaj pomidor (Lycopersicon). Roślina ta pochodzi z andyjskich regionów północnej części Ameryki Południowej. Uprawą (...)

więcej

Letnie wsparcie dla skóry

Pielęgnacja skóry po ekspozycji słonecznej jest bardzo ważna ze względu na wysuszające działanie promieni słonecznych oraz wody morskiej. Na rynku dostępna jest szeroka gama produktów bogatych w składniki nawilżające oraz silnie regenerujące (...)

więcej

Roślinne składniki szamponów

Rośliny są cennym surowcem kosmetycznym. Wykorzystuje się je do produkcji kosmetyków wywierających dobroczynny wpływ zarówno na skórę, jak i na włosy. W niniejszym artykule skupimy się na ich pozytywnym wpływie na włosy i skórę (...)

więcej

Kosmetyki przydatne latem

Okres letni to wyjątkowo wymagający czas dla skóry. Odpowiedni dobór kosmetyków pozwoli nam utrzymać ją w dobrej kondycji pomimo intensywnego słońca i kąpieli morskich. • Krem ochronny z wysokim filtrem – musimy zabezpieczyć nim (...)

więcej

Pielęgnacja cery trądzikowej

Pielęgnacja cery trądzikowej nie należy do najłatwiejszych ze względu na charakter zmian skórnych oraz skłonność do podrażnień. Walka z trądzikiem często to nie tylko leczenie farmakologiczne, ale również odpowiednio dobrane kosmetyki, które (...)

więcej