Jesteś tu: Strona główna › Czytelnia

Szukaj:

CZYTELNIA> NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Szukaj artykułu:

Zapraszamy Państwa do przeczytania artykułów, które zostały zamieszczone w dotychczasowych wydaniach
„Informatora o Programie Zyskaj Zdrowie i lekach bez recepty”.
Aby wyszukać artykuł na wybrany temat, prosimy skorzystać z wyszukiwarki lub z indeksu alfabetycznego.

ABCĆDEFGHIJKLMNOPRSŚTUWZŻ

Najnowsze artykuły

Jesteś tutaj: CZYTELNIA> NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Owoce w pielęgnacji skóry

Owoce są nie tylko smaczne lecz także posiadają drogocenne składniki, które pozytywnie wpływają na organizm jak również na skórę. Owoce są bogate w witaminy oraz składniki mineralne, które regularnie dostarczane poprawiają ogólne (...)

więcej

Beta-karoten

Beta-karoten to organiczny związek chemiczny należący do grupy karotenoidów (pomarańczowych, czerwonych i żółtych barwników roślinnych), który spełnia bardzo ważną funkcję w organizmie. Beta-karoten jest bowiem prowitaminą witaminy A, czyli (...)

więcej

Pomidory na "letnie dzionki"

Pochodzenie Pomidor należy do rodzaju psianka (Solanum), do sekcji obejmującej grupę gatunków wyodrębnianych dawniej jako rodzaj pomidor (Lycopersicon). Roślina ta pochodzi z andyjskich regionów północnej części Ameryki Południowej. Uprawą (...)

więcej

Letnie wsparcie dla skóry

Pielęgnacja skóry po ekspozycji słonecznej jest bardzo ważna ze względu na wysuszające działanie promieni słonecznych oraz wody morskiej. Na rynku dostępna jest szeroka gama produktów bogatych w składniki nawilżające oraz silnie regenerujące (...)

więcej

Roślinne składniki szamponów

Rośliny są cennym surowcem kosmetycznym. Wykorzystuje się je do produkcji kosmetyków wywierających dobroczynny wpływ zarówno na skórę, jak i na włosy. W niniejszym artykule skupimy się na ich pozytywnym wpływie na włosy i skórę (...)

więcej