Jesteś tu: Strona główna › Czytelnia

Szukaj artykułu:

Zapraszamy Państwa do przeczytania artykułów, które zostały zamieszczone w dotychczasowych wydaniach
„Informatora o Programie Zyskaj Zdrowie i lekach bez recepty”.
Aby wyszukać artykuł na wybrany temat, prosimy skorzystać z wyszukiwarki lub z indeksu alfabetycznego.

ABCĆDEGHIJKLMNOPRSŚTUWZŻ
Jesteś tutaj: CZYTELNIA> N

Na pomoc krwi, czyli zrozumieć anemię

Niedokrwistość, dzięki swojej łacińskiej nazwie potocznie nazywana anemią, jest zespołem objawów chorobowych diagnozowanych na podstawie (...)