Jesteś tutaj: CZYTELNIA> N

Na pomoc krwi, czyli zrozumieć anemię

Niedokrwistość, dzięki swojej łacińskiej nazwie potocznie nazywana anemią, jest zespołem objawów chorobowych diagnozowanych na podstawie (...)

Na pomoc suchej skórze

Pielęgnacja suchej skóry jest wyjątkowo trudna, bowiem łatwo ulega ona podrażnieniom a poprzez zwiększoną utratę wody przez (...)

Nadciśnienie tętnicze krwi

Nadciśnienie tętnicze to choroba układu krążenia, w której w naczyniach tętniczych panuje zwiększone ciśnienie krwi. Nadciśnienie (...)

Nadkwaśność i zgaga

„Zanadto się jadło szynki i sadło…”     Bajkę o Chorym Kotku, autorstwa Stanisława Jachowicza, z (...)

NADMIERNA POTLIWOŚĆ – HIPERHYDROZA

Pocenie się jest naturalnym procesem, koniecznym do zachowania prawidłowej równowagi wewnętrznej organizmu. Dzięki niemu możliwa jest (...)

Nadmierne pocenie się

Organizm ludzki jest stałocieplny tzn. temperatura wewnętrzna ciała utrzymywana jest stale na tym samym poziomie z niewielkimi dobowymi (...)

Strona: 1 2 3