Jesteś tutaj: CZYTELNIA> C

Cellulit

Badanie wykonuje się specjalistycznym sprzętem, polega ono na sprawdzeniu stanu ukrwienia skóry oraz tkanki podskórnej. W (...)

Cholesterol - przyjaciel czy wróg?

Ludziom dbającym o zdrowie słowo „tłuszcz” kojarzy się z cholesterolem. Raz słyszymy, że margaryna jest dobra dla naszego serca, bo (...)

choroba_lokomocyjna.jpg

Choroba lokomocyjna - problemy z błędnikiem

Choroba lokomocyjna, zwana inaczej kinetozą, to zaburzenie narządu równowagi pojawiające się podczas podróży samochodem, (...)