Jesteś tutaj: CZYTELNIA> G

Grypa

Jedną z najstarszych chorób, towarzyszącą ludzkości od zawsze jest grypa. Jest to choroba zakaźna, na którą (...)

Grypa a przeziębienie

Jesień i zima to okres wzmożonych zachorowań na infekcje górnych dróg oddechowych. Najczęstsze z nich to grypa i przeziębienie. (...)

GRZYBICA to poważny problem

Grzybice stóp i paznokci coraz częściej dermatolodzy zaliczają do chorób cywilizacyjnych. Noszenie przez większą część roku (...)

Grzybice

Grzybica (łac. mycosis) to zakaźna choroba wywoływana przez grzyby chorobotwórcze (około 200 gatunków). Ostatnimi laty odnotowuje (...)

Strona: 1 2