Jesteś tutaj: CZYTELNIA> O

Osteoporoza - choroba kości

Definicja Światowej Organizacji Zdrowia głosi: „Osteoporoza jest uogólnioną chorobą metaboliczną kości, charakteryzującą się niską (...)

Osteoporoza – „cichy złodziej kości”

Osteoporoza jest postępującą chorobą metaboliczną układu kostnego, charakteryzującą się niską masą kości, upośledzoną (...)

Ostropest plamisty – na ratunek wątrobie

Chemia jest dziedziną nauki, która na każdym kroku towarzyszy naszemu życiu. Ocieplamy domy niepalnymi wełnami, (...)

Otyłość – „epidemia” XXI wieku

24 października obchodzony jest Światowy Dzień Walki z Otyłością, który został ustanowiony, aby zwiększyć świadomość (...)

Owoce w pielęgnacji skóry

Owoce są nie tylko smaczne lecz także posiadają drogocenne składniki, które pozytywnie wpływają na organizm jak również na (...)

Strona: 1 2