Jesteś tu: Strona główna › POZNAJ REKOMENDOWANE PRODUKTY

Szukaj:

BIOVITUM CALCIUM LIQUID+WITAMINA D3 KAPS.*120
Reklama

BIOVITUM CALCIUM LIQUID+WITAMINA D3 KAPS.*120

Suplement diety

Działanie: Składniki suplementu diety Biovitum Calcium Liqui + wit D3 zawierają wapń i witaminę D, które pomagają w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Wapń pomaga również w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystywaniu wapnia i fosforu i w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Wapń i witamina D biorą udział w procesie podziału komórek. Kapsułki miękkie.

Zastosowanie: Uzupełnienie diety w składniki preparatu.

Interakcje: Brak.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość (uczulenie) na którykolwiek ze składników preparatu.

Działania niepożądane: Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

Dawkowanie: Zalecane spożycie: 2 kapsułki dziennie. Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Opakowanie zawiera 120 kapsułek.

Substancje czynne: Składniki: wapń, olej słonecznikowy, żelatyna wołowa, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, emulgatory: wosk pszczeli, lecytyna sojowa; barwnik: dwutlenek tytanu; witamina D. 2 kapsułki zawierają: wapń 500 mg, witamina D 50 mcg.

Podmiot odpowiedzialny: Podm.odp.: Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A., ul. Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec

 


powrót do "Poznaj rekomendowane produkty"