Jesteś tu: Strona główna › POZNAJ REKOMENDOWANE PRODUKTY

Szukaj:

BE SLIM FAST TABL.POWL.*60
Reklama

BE SLIM FAST TABL.POWL.*60

Suplement diety

Działanie: Preparat zawiera unikalne połączenie ekstraktów roślinnych z: zielonej kawy, gorzkiej pomarańczy, zielonej herbaty, pokrzywy, pieprzu kajeńskiego i kawy oraz Citroxin?- połączenie wyciągów z grejpfruta, gorzkiej pomarańczy i guarany. Wyciąg z gorzkiej pomarańczy, zawierający synefrynę wspiera zdrowie układu pokarmowego wspomagając metabolizm lipidów i węglowodanów oraz ułatwiając kontrolę prawidłowej wagi. Wyciąg z grejpfruta, zawierający flawonoidy wspiera zdrowie i odporność jelit oraz równowagę mikrobiologiczną organizmu. Wyciąg z guarany, zawierający kofeinę wspiera kontrolę wagi i metabolizm tłuszczów. Wyciąg z zielonej kawy to ekstrakt naturalnego pochodzenia pozyskany z ziaren kawy, która nie została poddana procesowi palenia; zawiera 50% kwasu chlorogenowego. Wyciąg z zielonej herbaty posiada właściwości antyoksydacyjne, działa energetyzująco i witalizująco. Wspiera utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy i cholesterolu we krwi. Sprzyja osiągnięciu prawidłowej wagi ciała i wspomaga wydalanie wody przez nerki. Wyciąg z zielonej herbaty wspiera beta-oksydację kwasów tłuszczowych prowadząc do zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej. Wyciąg z pieprzu kajeńskiego, zawierający kapsaicynę zwiększa utlenianie węglowodanów i wspiera utrzymanie masy ciała po odchudzaniu. Wspomaga ochronę antyoksydacyjną komórek. Wyciąg z ziela pokrzywy wspiera wydalanie wody przez nerki; wspiera funkcjonowanie układu moczowego i pęcherza.

Zastosowanie: Be Slim FAST to złożony suplement diety w postaci tabletek, przeznaczony dla osób dorosłych poszukujących wsparcia w osiągnięciu właściwej wagi.

Dawkowanie: 1 tabletka 2 razy dziennie, na ok. 30 min. przed posiłkiem. Popić dużą ilością wody. Zawiera kofeinę; nie stosować u dzieci i kobiet w ciąży oraz karmiących piersią (292,5 mg kofeiny w porcji dziennej).

Producent: Z.F. COLFARM S.A.

 


powrót do "Poznaj rekomendowane produkty"