Jesteś tu: Strona główna › POZNAJ REKOMENDOWANE PRODUKTY

Szukaj:

BIO-OIL  60ML /889268/
Reklama

BIO-OIL 60ML /889268/

Działanie: Bio - Oil to specjalistyczny produkt do pielęgnacji skóry. Pomaga poprawić wygląd zarówno nowych jak i istniejących blizn, - zmniejsz możliwość wystąpienia rozstępów w trakcie ciąży, okresów szybkiego wzrostu, wahań wagi, - pomaga poprawić wygląd skóry z nierówną pigmentacją oraz przebarwieniami spowodowanymi zmianami hormonalnymi, odbarwieniem skóry lub nadmiernym nasłonecznieniem, - pomaga wygładzić i wyrównać koloryt skóry z oznakami starzenia się ze zmarszczkami zarówno na twarzy jak i na ciele, - pomaga uzupełnić naturalną barierę lipidową skóry, która została osłabiona w wyniku działania niekorzystnych warunków atmosferycznych, wody o dużym natężeniu składników chemicznych, częstych kąpieli, wysuszającego działania klimatyzacji i ogrzewania. Zawiera przełomowy składnik PurCellin Oil, który zmniejsza uczucie tłustości olejku. Sprawia, że jest łatwo absorbowany przez skórę i wspomaga dostarczenie kluczowych składników skórze tj. witamina E, naturalne olejki roślinne z nagietka, lawendy, rozmarynu i rumianku. Jest hipoalergiczny oraz odpowiednia dla skóry wrażliwej. Może być stosowany zarówno na twarz, jak i do ciała.

Zastosowanie: Bio-Oli produkt do pielęgnacji skóry. Poprawia wygląd blizn, rozstępów, nierównego kolorytu oraz starzejącej się i odwodnionej skóry.

Dawkowanie: Blizny - stosuj na blizny 2 razy dziennie. Używaj przez okres minimum 3 miesięcy. Rozstępy - 2 razy dziennie na części ciała najbardziej podatne na występowanie rozstępów. Nierównomierny koloryt skóry - 2 razy dziennie, przez okres minimum 3 miesięcy. Skóra starzejąca się - 2 razy dziennie przez okres minimum 3 miesięcy. Skóra odwodniona - stosuj po kąpieli, prysznicu, kąpieli słonecznej lub po pobycie na basenie. Wmasuj delikatnie w skórę zwracając szczególną uwagę na miejsca przesuszone.

Producent: UNION SWISS,66 LONG STREET, CAPE TOWN

 


powrót do "Poznaj rekomendowane produkty"