Jesteś tu: Strona główna › POZNAJ REKOMENDOWANE PRODUKTY

Szukaj:

ARNIGEL ZEL 45G
Reklama

ARNIGEL ZEL 45G

Działanie: Leczenie miejscowe następstw niewielkich urazów (siniaki, stłuczenia). Polecany również w bólach mięśni pojawiających się po intensywnym wysiłku fizycznym.

Zastosowanie: ARGINEL jest żelem homeopatycznym stosowanym na skórę w takich schorzeniach jak: niewielkie urazy (siniaki, stłuczenia) oraz w bólach mięśni pojawiających się po intensywnym wysiłku fizycznym.

Przeciwwskazania: Nie stosować u osób uczulonych na Arnica montana lub jeden ze składników podłoża. Nie stosować na błony śluzowe w obrębie twarzy, oczy, duże powierzchnie skóry oraz na rany. Ze względu na zawartość etanolu nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia bez konsultacji z lekarzem.

Działania niepożądane: Jak każdy lek, ARGINEL może powodować działania niepożądane. U osób uczulonych na Arnikę mogą wystąpić miejscowe reakcje alergiczne: zaczerwienie i swędzenie skóry, wypryski, pokrzywka. W związku z zawartością alkoholu częste stosowanie leku może spowodować podrażnienia i miejscowe wysuszenie skóry. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych, należy poinformować o nich lekarza lub farmaceutę.

Dawkowanie: Nanieść cienką warstwę żelu na bolesne miejsce i wsmarować delikatnie aż do całkowitego wchłonięcia. Żel jest przeznaczony do stosowania na skórę. Dorośli i dzieci od 12 roku życia : stosować 1 ? 3 razy dziennie.

Substancje czynne: Arnica montana TM

Podmiot odpowiedzialny: BOIRON SA

 


powrót do "Poznaj rekomendowane produkty"