Jesteś tu: Strona główna › POZNAJ REKOMENDOWANE PRODUKTY

Szukaj:

ACERIN PLYN D/USUW.ODCISK.8G
Reklama

ACERIN PLYN D/USUW.ODCISK.8G

Działanie: Płyn do usuwania odcisków i zgrubiałej skóry. Składniki preparatu wysuszają i złuszczają odciski już po kilku dniach stosowania. Kwas salicylowy i mlekowy wywierają ponadto działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze.

Wskazania: Odciski i zgrubienia skóry na stopach.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu. Zmiany zapalne skóry i skaleczenia. Nie stosować na zdrową skórę. Ostrożnie stosować w cukrzycy i zaburzeniach ukrwienia.

Działania niepożądane: Mogą wystąpić objawy podrażnienia i stan zapalny. Zastosowanie leku może spowodować oparzenie i ból.

Dawkowanie: Zewnętrznie. Namoczyć nogi w ciepłej wodzie przez 15-30 min, po osuszeniu nałożyć pędzelkiem warstwę preparatu na odcisk lub zgrubiałą skórę i poczekać do wyschnięcia. Czynność powtarzać przez kilka dni, następnie ponownie wymoczyć nogi i usunąć odcisk. Preparat należy nakładać tylko na odcisk i w miejscu zgrubiałej skóry.

Substancje czynne: Acidum salicylicum+acidum lacticum

Producent: SCAN-ANIDA KRAKÓW

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się
z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

 


powrót do "Poznaj rekomendowane produkty"