Jesteś tu: Strona główna › POZNAJ REKOMENDOWANE PRODUKTY

Szukaj:

BILOBIL FORTE KAPS.80 MG*60
Reklama

BILOBIL FORTE KAPS.80 MG*60

Działanie: Bilobil forte jest preparatem usprawniającym krążenie i zaopatrzenie mózgu w tlen i glukozę. Poprawa przepływu mózgowego działa ochronnie na komórki i tkanki oraz zapobiega osłabieniu sprawności umysłowej. Poprawa przepływu obwodowego przeciwdziała objawom związanym z osłabieniem ukrwienia kończyn.

Wskazania: Osłabienie pamięci i sprawności umysłowej związanej z wiekiem. Wspomagająco w zaburzeniach krążenia mózgowego (zawroty głowy, szum w uszach) i obwodowego (uczucie ochłodzenia kończyn, ból w czasie chodzenia).

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu. Nie stosować u pacjentów: z niedoborem laktazy, galaktozemią, zespołem zaburzenia wchłaniania glukozy i galaktozy oraz ze skłonnością do krwawień.

Działania niepożądane: Bardzo rzadko: zaburzenia żołądkowo-jelitowe, ból głowy, krwawień lub skórne reakcje nadwrażliwości (świąd, rumień).

Dawkowanie: U pacjentów z zaburzeniami pamięci i sprawności umysłowej związanymi z wiekiem: 1 kapsułka 2 do 3 razy na dobę, w zawrotach głowy, szumie w uszach, osłabieniu słuchu: 2 kapsułki na dobę, rano i wieczorem, w zaburzeniach ukrwienia kończyn (z objawami uczucie ochłodzenia, ból podczas chodzenia): 2 kapsułki na dobę, rano i wieczorem. Kapsułki należy popijać niewielką ilością wody.

Substancje czynne: 1 kapsułka twarda zawiera 80mg suchego wyciągu z liści miłorzębu japońskiego Ginkgo bilobae folii extractum siccum.

Podmiot odpowiedzialny: KRKA d.d., Novo mesto, Słowenia

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się
z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

 


powrót do "Poznaj rekomendowane produkty"